Mafia ŚM

Krew i śmierć


#181 2013-07-30 21:37:46

-A

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

http://31.media.tumblr.com/c81445923f61afd3b42fc99273163785/tumblr_mptvz4OiFo1rnbh24o1_500.gif




Zbawiciel przywraca do gry Harry'ego Pottera!





:>

Offline

 

#182 2013-07-30 21:46:59

Rubeus Hagrid

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Harry!! Czy tym razem obronisz nas przed czyhającym tutaj złem?

 

#183 2013-07-30 21:48:30

Firenzo

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Ludzie, co się dzieje! Wyeliminowaliśmy mafię, Potter wrócił do żywych..
Teraz pora znaleźć ostatnią mafię!

 

#184 2013-07-30 21:53:03

Draco Malfoy

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Matko jak możesz podejrzewać własnego syna?, nie wierzę, że jesteś do tego zdolna, podejrzenia, podejrzeniami ale nie mam zamiaru nikogo zabić gdyż nie jestem mafią! ..

 

#185 2013-07-30 21:55:19

Firenzo

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Rubeus Hagrid napisał:

Harry!! Czy tym razem obronisz nas przed czyhającym tutaj złem?

Hagridzie... Wkopałeś się doszczętnie!

 

#186 2013-07-30 21:55:38

Harry Potter

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Przecież cały czas Was bronię! A właśnie... Jeżeli chodzi o zło...
Hagrid, będąc w mafii eliminuje Ritę, co odwodzi od niego wszelkie podejrzenia. Teraz Hagrid wygląda na niewinnego. Ale popatrzcie na kogo głosowała Rita! Już wiemy, że ta mafia nasza jest jakaś nieudolna, więc mogła to być taka próba zamydlenia nam oczu. Oczywiście nie wyszła.
Lupinie, strzeliłeś i trafiłeś na samym początku. A jednak dobry z Ciebie nauczyciel!

 

#187 2013-07-30 22:03:48

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Och, to wspaniałe, że mamy drugą mafie! Czas na trzecią. Widać, że moje podejrzenia co do Hagrida, były słuszne! Dziękuje Ci Harry, że w końcu mi zaufałeś. Ale może jeszcze posłuchajmy, Hagrid ma coś na swoją obronę?

 

#188 2013-07-30 22:06:20

Draco Malfoy

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Też stawiałem  na Hagrida już w pierwszym głosowaniu!, pozbądźmy się i miasto wygra ^^

 

#189 2013-07-30 22:17:59

Rubeus Hagrid

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Marne próby wrobienia mnie w coś czego nie zrobiłem. Rita pewnie specjalnie na mnie zagłosowała, aby wzbudzić w was podejrzenia, ponieważ od samego początku jestem na odstrzale.

Idąc tym tropem założę się, że to profesor Lupin jest członkiem mafii, ponieważ już w pierwszej wypowiedzi oskarżył mnie o zabicie pierwszoroczniaka, podając tak błahy powód, jakim jest moje zamieszkania z dala od Hogwartu. Drogi Remusie, dlaczego nie przyczepiłeś się Firenzo, który mieszka jeszcze dalej?

Typowanie Rity wskazuje na to, że mogliście być w zmowie, gdyż ponownie rzuca to na mnie złe światło.
Teraz dopiąłeś swego i jesteś blisko aby mnie wyeliminować?
No cóż, zobaczymy czy twoje przypuszczenia są prawidłowe. 

Oby nie okazało się, że miasto straci cennego gracza.

 

#190 2013-07-30 22:26:28

Harry Potter

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Nawet jeżeli ktoś jest w zmowie to mafia została jedna. Ja ufam swoim sojusznikom na tyle, żeby wiedzieć, że to nie oni. A Ty? Pojawiasz się w sytuacji zagrożenia, zawsze pierwszy do skomentowania jakiegoś wydarzenia.

Ostatnio edytowany przez Harry Potter (2013-07-30 22:27:59)

 

#191 2013-07-30 22:31:37

Rubeus Hagrid

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Zawsze byłeś łatwowierny Harry. Dlatego tyle razy Cię to zgubiło. Lepiej sprawdź dokładnie z kim zawierasz sojusz.

 

#192 2013-07-30 22:38:30

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Hagrid, widać, że nieuważnie czytasz, ponieważ w pierwszym głosowaniu wskazałem na Firenzo, ponieważ wydawał mi się podejrzany. Ty znowu zachowujesz się tak jakbyś był jedyną osobą godną zaufania...

 

#193 2013-07-30 23:20:10

Narcyza Malfoy

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Draconie to są na razie moje domysły, teraz nie można być pewnym nikogo trzeba się przyjrzeć wszystkim i rozważyć wszystkie możliwości. Wszystkich mam na oku, będę się wam dokładnie przyglądać.

 

#194 2013-07-31 14:01:20

-A

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

http://25.media.tumblr.com/10f54ab35f0e34d1ab5c1c6796593d5f/tumblr_mph4fpcyZV1rdhs82o1_500.gif





W głosowaniu miasta ginie Rubeus Hagrid, który był członkiem mafii! To ostatnia osoba z antagonistycznego obozu. Miastu gratuluję zwycięstwa!

Ksiądz - Wiktor Krum (modlitwy za: Wiktor Krum, Firenzo)
Zbawiciel - Argus Filch (wskrzeszenie: Harry Potter)
Detektyw - Firenzo (sprawdzenia: Hermiona Granger, Harry Potter, Draco Malfoy)

Mafia: Syriusz Black, Rita Skeeter, Rubeus Hagrid.

I co? ZASKOCZYŁO Was coś? Chyba byliście nie gorzej poinformowani niż ja.


Pozwolę sobie na małą analizę postaci godnych uwagi.

Plusy rozgrywki:
+ Gra Pottera, który wprawnie analizował i jednocześnie nie wzbudzał podejrzeń. Poległ dopiero na sojuszu z Firenzo, bo mafia zaczęła podejrzewać, że masz dodatkową rolę. Bardzo dobra kreacja, analiza małych tropów i nieszukanie igły w stogu siana, gdy mafia leży za stogiem.
+ Draco Malfoy - podobnie jak Harry - nie leciał w głównym nurcie rozgrywki, o czym świadczą rzucane przezeń oskarżenia. Twoim błędem było tłumaczenie się z typowania, to wzbudziło podejrzenia miastowych. Nigdy nie tłumaczcie się z gry.
+/- - Firenzo. Szalony detektyw, który może celowo, może nieświadomie wygrał tę grę. Firenzo był detektywem szalonym, bo grał między żyć a nie żyć, każde głosowanie mogło wskazać na niego. Mafia go nie typowała, bo miał za wielu wrogów. Dopiero pod koniec flirt z Potterem go zdradził.
+ Duży postęp Hermiony w rozgrywce. Od dziewczyny, która nic nie ogarnia i właściwie to tylko mruczy o oskarżeniach, wyrosła na analizatorkę, która (gorzej niż Harry, ale jednak) typuje zgodnie z logiką. Problem Hermiony polega na kombinowaniu pod górkę jak... no właśnie, Hermiona to po przeszukaniu stogu siana, najchętniej zarządziłaby wykopanie dwumetrowego dołu celem poszukiwania igły. A mafia dalej leżałaby za stogiem. Po co kombinować, jak rozwiązanie jest tak blisko?
Chyba plusów koniec.

Minusy:
- Filch i Syriusz. Pisałam na czacie, powtarzać się nie mam po co.
- Zupełnie zignorowaliście na początku detektywa, bo... a może kłamie?! Co Wam szkodzi, ja się pytam, kontakt nawet z mafio-detektywem? Ano nic, a może na PW się wsypie... Nigdy nic nie tracicie  w kontakcie z detektywem.
- Realne znajomości, które przeważyły w tej grze.
Paradoksalnie minusów było więcej.


Grę uważam za zakończoną i ja się z Wami żegnam. Hasło przekazane Marksowi, bawicie się dalej, jak rozumiem. Cieszę się, że wzięliście udział i mam nadzieję, że ogólnie gra się podobała.

Miłej zabawy, już nie z monomisiem! Może tym razem będziecie grać serio. :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobiword.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.ensidia.pun.pl