Mafia ŚM

Krew i śmierć


#21 2013-07-31 18:24:01

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Oh... Antosia, tak? Nie masz się czego bać. Wiesz, mam synka. Niewiele młodszego od Ciebie. I dwójkę starszych dzieci, przybranych, które mieszkają z dziadkami. Co jak co, ale całe życie broniłem dzieci. Nigdy nie zrobię żadnemu krzywdy.

Pokazałbym Ci jego zdjęcie, ale nie mam żadnego przy sobie.

A co do Ciebie, Doktorze... nie ważne jak o sobie myślisz. Nie ważne, że mówisz, że nie używasz broni i że nigdy nie zranisz niewinnej osoby. Wszyscy znają jedną zasadę - Doktor kłamie.
Powiedz mi, kto ma rację - Te setki ras, które nazywają Cię Niszczycielem Światów, czy może jeden sam ty, ostatni Władca Czasu (no i może kobieta z którą aktualnie latasz w tej swojej puszce)

Ostatnio edytowany przez Dexter Morgan (2013-07-31 18:27:11)

Offline

 

#22 2013-07-31 18:26:18

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

PUPUPUPUPUPU, Dexter & Doctor - lepsza wersja Rity i Syriusza?

Offline

 

#23 2013-07-31 18:27:49

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Kto tutaj kłamie to się jeszcze okaże, drogi Dexterze.

Offline

 

#24 2013-07-31 18:30:25

 Karol Krawczyk

Użytkownik

Skąd: Miodowe Lata
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

*Oburzył się na te słowa, jednak po jego ustach przemknął złowieszczy uśmieszek.*
Przyciskanie daje krótkotrwały efekt, tylko do kolejnego przystanku. Skąd masz pewność, że nie awansowałem? Tak niepokornie spoglądasz na mnie tym czerwonym okiem i dążysz do pozbycia się tego, który otwarcie rzucił sugestię. A może jesteś z Damonem w zmowie? To wiele by wyjaśniało, mafijna solidarność, hah!

Offline

 

#25 2013-07-31 18:30:52

Roman Hoffer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Monomisiu, trzeba było jakoś zacząć, powitać się. A tak się składa, że charakteryzuje mnie dokładnie analizowanie wszystkiego, dlatego też wplotłem takie zdanie do pierwszej wypowiedzi.

Offline

 

#26 2013-07-31 18:35:09

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Opowiedz więcej o mojej solidarności z Damonem, Karolu. Dodam też, że nie zaatakowałem tej dziewczyny, która pisała o Azjatce (sorry, nie znam nicków) i nie zaatakowałem też chłopaka, który wskazał na mnie. Geniuszu, ustrzeliłeś mafię na drugiej stronie forum!

No tak, Romanie, analizuj. :> To ważne. :>

Offline

 

#27 2013-07-31 18:35:18

 Damon Salvatore

Użytkownik

Skąd: Mystic Falls
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Drogi Grubasku. Czy wyglądam na takiego, który wchodziłby w jakieś durne układy?


Kocham Elenę.

Offline

 

#28 2013-07-31 18:36:20

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Monomisiu tak się składa, że z Dexterem łączy mnie tyle co tą zbrodnię z zeszłorocznym śniegiem.
Nie podoba mi się wszędobylskość pana Dextera.. Chciałby narzędzie zbrodni do analizy. Łatwy sposób by zatrzeć za sobą wszelkie ślady.

Offline

 

#29 2013-07-31 18:41:58

 Karol Krawczyk

Użytkownik

Skąd: Miodowe Lata
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Zaprzeczacie chwilami sami sobie. Startuję z banalnymi sugestiami... analogicznie, czy wyglądam na kogoś, kto byłby w stanie tak fachowo podejść do morderstwa? Sami nazwaliście mnie grubaskiem. Czy taki jak ja nadaje się do biegania w ciemnym kapturku i pozostawania niezauważonym? Już widzę tę prędkość ucieczki...

Offline

 

#30 2013-07-31 18:45:04

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Och, tak, znajdź kolejny argument, który miałby Cię oczyścić. Twa tusza na pewno Ci przeszkodziła w przejechaniu kogoś tramwajem. :>

*rumieni się*

Ostatnio edytowany przez Monomiś (2013-07-31 18:45:47)

Offline

 

#31 2013-07-31 18:45:38

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Doktorze... zapewniam, że gdybym to ja zabił, nie zostawiłbym za sobą żadnych śladów. Nie znaleźlibyście nawet ciała. Ta robota? Amatorstwo... spartaczone amatorstwo.

Nie szukam sobie wrogów. Ty za to, z jakiegoś powodu zdajesz się mnie wyjątkowo nie lubić. Czyżbyś chciał się mnie pozbyć, bo jako jedyny z zebranych tutaj żyję z rozwiązywania takich spraw? Pretensje masz do mnie, że od początku próbuję rozwiązać sprawę, czegoś się dowiedzieć, zamiast stać jak reszta... i tylko jęczeć.

Oboje jesteśmy wielkimi umysłami. I dotychczas pewien byłem, że ktoś taki jak ty nigdy by nikogo z premedytacją nie zabił. Miałem nadzieję, że razem znajdziemy sprawdzę. Coraz bardziej jednak wątpię w czystość Twoich intencji Doktorze.

Offline

 

#32 2013-07-31 18:48:20

 Karol Krawczyk

Użytkownik

Skąd: Miodowe Lata
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Wysysanie argumentów na moją niekorzyść? Jeszcze zobaczymy, kto tej nocy się zaśmieje!
Czekam na kolejne oskarżenie w moją stronę. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci? Nie tu!

Offline

 

#33 2013-07-31 18:55:42

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Dexterze, przyznam, że mi pochlebiasz :>. Mimo wszystko nie przymilisz się, wciąż mam na Ciebie oko.
Mówisz, że chciałbyś razem ze mną znaleźć sprawcę. Oboje wiemy, że nie zadaję się z typami spod ciemnej gwiazdy.. A Ty jesteś tutaj niczym ze Skaro.
Znalazłem już małego haczyka na Ciebie! Wspomniałeś, że "Sprawcy się znają i na pewno jest to jakaś vendetta, śmierdzi sprawą osobistą. Może chodzi o niekorzystne przydzielenie ról, lub za mały zarobek."
Następnie na moje oskarżenie tłumaczysz się Kodem.. Jak wiadomo, zabijasz "gorszych" od siebie. Może mafijni koledzy poskarżyli się na reżysera i postanowiłeś go sprzątnąć?

Offline

 

#34 2013-07-31 19:00:29

Blair Waldorf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Opiszę wszystkich, którzy się wypowiedzieli, może dzięki moim wnikliwym obserwacjom wyciągniecie jakieś wnioski.

Antosia – być może cichy mafioza, na razie jej wypowiedzi nie wnoszą nic konkretnego, jedynie możemy ich użyć, kiedy będziemy walczyć o prawo do aborcji. Albo sterylizacji.

Dean – ktoś Ci schował jaja w torebce Louisa Vuitton'a? Jeżeli nie wniesie nic do gry, to zacznę go podejrzewać, coś dużo mamy tych ,,cichaczy”.

Roman – nie próbuj nas okłamywać, że golisz głowę. Wszyscy wiemy, że to prawdziwa łysina. Wszyscy bacznie obserwują i Ciebie, bo Twoja pierwsza wypowiedź wydaje mi się nieudolnym naśladownictwem i próbą zagrania ,,na Pottera”.

Monomiś – taki mały cwaniaczek. Czy nie włożyli Ci za dużo pluszu do tyłeczka? I przeważa Twoja czarna czy biała strona? Misiek analizuje wszystko, starać dojść do sedna sprawy, znaleźć pierwszego podejrzanego. Aczkolwiek wydaje mi się, że coś wie i się z nami nie dzieli.

Dexter – początkowe pseudozaangażowanie. Rozumiem, musimy rozruszać grę i chyba Tobie się to udało, ale śmierdzisz mi podróbkami Hugo Bossa. Wraz z Doctorem Who prowadzicie taką mini kłótnie, jakbyście na siłę chcieli pokazać, że w żaden sposób nie współpracujecie.

Karol Krawczyk – tak jak wyżej. Rzucił się na Damona, strategia trochę jak Lupin w poprzedniej edycji, może tym się wzorował?

Sheldona i tego drugiego ominęłam celowo, bo nie wnoszą nic, a mi nawet nie chce się rozwodzić nad ich żałosnym żywotem komputerowca.

Ogólnie połączyłam Was w pary:
Dexter i Doctor – czyli podwójne D! Jesteście razem jak rozmiar stanika.
Krawczyk i Damon – Krawczyk atakuje Damona, a ten ma go trochę w dupie (oczywiście nie dosłownie, jeżeli wiecie o co mi chodzi). Jeden z nich może być mafią, dziwi mnie troszkę ten brak odwetu ze strony Damona.

Offline

 

#35 2013-07-31 19:01:58

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Och, Karolu, gdzieżbym śmiał. Po prostu zaśmierdziałeś pierwszy mafią. I na chwilę obecną głosuję właśnie na Ciebie.

Dobra, a teraz pytanie: dlaczego Dexter mnie zlewa? Czy muszę napisać: DEXTER TO MAFIA, byś podjął jakąś rozmowę ze mną? Przepychasz się z równie podejrzanym Doctorem, ech...


Blair czy jak Ci tam... Szybo przeszłaś do konkretnej analizy, super, prawie się oczyściłaś z zarzutów, jakie mogłyby powstać w przyszłości. Doskonale, doskonale. W ogóle nie zwróciłbym na Ciebie uwagi, ale spokojnie, mam Krawczyka i ten duet D&D.

Uwaga, Monomiś się wystawia: detektywie.... proszę.

Ostatnio edytowany przez Monomiś (2013-07-31 19:07:04)

Offline

 

#36 2013-07-31 19:15:37

Antosia (Na Wspólnej)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Och jakie tutaj emocje panują! Sikam ze strachu, że ktoś mnie zabije. No ale cóż mało sikam, w końcu mam tylko jedną nerkę...
Monomisiu, misie to ja lubię ale tylko słodkie! Fajnie, że tak wszystko ogarniasz bo ja mam trochę mały mózg (wina dwóch ojców), ale wydajesz mi się, że jesteś bossem mafii.
Blair, bardo mi przykro, że tak o mnie mówisz No ale cóż ktoś we wszechświecie musi pełnić role słodkiej idiotki. A twoje porównanie co do mody są żałosne!!!
Cały czas obawiam się Pana Dextera. Może miał dzieci, ale je zabił?

Offline

 

#37 2013-07-31 19:19:55

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Sugerowanie, że to ja jestem Mafią jest niedorzeczne. Nie mam w tym żadnego interesu, reżyser nie pasował w żaden sposób do mojego Kodu. Kod jest święty. Jego się nie łamie!

Miśku to nie tak, że cię zlewam... po prostu zdenerwowałem się i nie zauważyłem, że zwracasz się do mnie. Nie miałem ochoty mieszać się w twój trójkącik z tym wampirem i motorniczym. Do tego zdajesz się ostrzyć kły na każdego z tu zebranych. Mam wrażenie, że ciebie nie interesuje kto zabił, a by się pobawić i może kogoś podgryźć.

Może to po prostu ty?

Offline

 

#38 2013-07-31 19:21:22

Roman Hoffer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Antosia swoją grą nieco przypomina Skeeter. Może jest w mafii tak, jak Rita?

Dexterze nie zasłaniaj się cały czas kodem, to beznadziejna wymówka.

Ostatnio edytowany przez Roman Hoffer (2013-07-31 19:21:58)

Offline

 

#39 2013-07-31 19:22:27

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

XDDDD
Rozwaliłeś mnie, Dexterze. Wychodzę do Ciebie w sumie z rączką misiową i puchatą, a Ty ją gryziesz. Zupełnie jak pospolity pies. Ale już wiem, by Ci nie podawać ręki. Wiesz, o czym mówię prawda?

Offline

 

#40 2013-07-31 19:25:58

Antosia (Na Wspólnej)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Wujciu Romciu, myślisz, że z jedną nerką tak bym się narażała? Wiesz, pewnie oglądałeś filmy z mafiozami. TE POŚCIGI TE EMOCJE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.super-gra-pokemon.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.ensidia.pun.pl