Mafia ŚM

Krew i śmierć

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#41 2013-07-31 19:26:58

Blair Waldorf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Ktoś się poczuł urażony? Dobrze, dobrze!
Monomisiu, nie ufam Ci w żadnym stopniu, ale proszę bardzo ,,zajmuj się” nimi. Z chęcią zobaczę także Ciebie w akcji. Zarzuty ze strony Dextera są całkiem słuszne.
Antosiu, widać, że masz mały móżdżek, bo widocznie mylisz porównania z odniesieniami.
Mi osobiście gra Antosi przypomina kogoś innego niż Skeeter. I wiem, że jej gra, to faktycznie gra – zasłania swój brak pojęcia, albo swoją przynależność do mafii.
Nie lubię słowa ,,albo”. Chciałabym mieć pewność, ale dopóki kogoś nie zlinczujemy, nie będziemy mieć żadnych mocniejszych poszlak. Tylko przypuszczenia.

Offline

 

#42 2013-07-31 19:29:45

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Nie rozumiecie mojego postępowania. Owszem. Jestem podejrzany. Trudno nie być, kiedy zabiło się ponad setkę ludzi. Wiecie co? Każdy z nich był mordercą, gwałcicielem. Jestem psychopatą, owszem. Ale trzeba być jednym, by go poznać.

Gwarantuję. To nie ja. Jeden z Was na pewno należy do policji. Proszę bardzo, możecie mnie sprawdzić.
Jestem łatwym celem. Niewinni będą się mnie bać, a Mafia uczyni łatwą ofiarą.

Dlatego, mimo najszczerszych chęci muszę powiedzieć, że Doktorze, nie ufam ci i myślę, że jesteś jednym z czwórki morderców. Kogo masz za wspólnika?

Po dotychczasowych wypowiedziach uważam, że Krawczyk. Co do roli kobiecej w tej zbrodni? Ciężko... Mam dzieci i naprawdę nie chcę, by byłą to Antosia. Z drugiej strony wiem, do czego dzieci są zdolne.

Na koniec podkreślę.
To nie na mnie zwracajcie uwagę, ale na tych, którzy usilnie chcą mnie uciszyć.

Offline

 

#43 2013-07-31 19:29:51

Roman Hoffer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Posiadanie jednej nerki nie jest argumentem, Antosiu. Nie masz nic innego do powiedzenia?

Offline

 

#44 2013-07-31 19:30:04

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Myślę, że taktyka na Ritę i Syriusza z poprzedniej edycji jest już jak to wspomniała o kolorze różowym Blair - passé. Tylko głupiec by się jej chwycił. Jak powszechnie wiadomo - głupców mamy tu kilku, lecz ja stanowczo do nich nie należę. :>
A teraz, moi państwo, czas ratować świat!
Śmierdzieć śmierdzi, może to z kanałów gdzie u swojego przyjaciela często przesiaduje Karol Krawczyk, a może to z laboratorium Dextera?

Offline

 

#45 2013-07-31 19:31:37

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Antosia o nich dużo wie. Już, jak na misia przystało, skłaniam się ku Antośce. Lubię dzieci.
*tuli się do Antosi* Pokaż kolegów. :>

Offline

 

#46 2013-07-31 19:38:30

Antosia (Na Wspólnej)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Monomisiu, moi koledzy to całe miasto. Jestem tylko małą dziewczynką która nie jest zdolna do morderstwa! Natomiast Ty rzucasz oskarżeniami na lewo i na prawo... Ja bym się skłaniała cały czas do Dextera

Offline

 

#47 2013-07-31 19:46:55

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Panieneczko, kochanie, nie na lewo i prawo, wypraszam sobie! Mój plan, mój mafioradar wskazał na Ciebie! Wiesz, jaką tajną broń ma miasto, prawda? Jesteś pierwsza na liście, dziewczynko. Może nawet na dwóch listach, co? I moim zdaniem będziesz pierwsza do odstrzału. Bo dziecko-mafia...
Dexterze, podziękuj Antośce. Właśnie Cię uniewinniła. I cofam to, co mówiłem. A teraz musisz tylko rozpatrzyć, czy mi wierzysz. Ale o to na razie nie zabiegam.

Offline

 

#48 2013-07-31 19:47:11

Halinka Kiepska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Antosia (Na Wspólnej) napisał:

Monomisiu, moi koledzy to całe miasto. Jestem tylko małą dziewczynką która nie jest zdolna do morderstwa! Natomiast Ty rzucasz oskarżeniami na lewo i na prawo... Ja bym się skłaniała cały czas do Dextera

Och Antosiu...Nigdy nie wiadomo do czego taka mała dziewczynka jest zdolna...
Może ten biedny reżyser zaczął poświęcać naszej dziecince mniej uwagi?

Offline

 

#49 2013-07-31 19:48:32

 Karol Krawczyk

Użytkownik

Skąd: Miodowe Lata
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

A ja tak sobie siedzę i słucham, co kto ma o mnie do powiedzenia. Widzę w Was wielką błyskotliwość, ale omijacie cel, kąsając mnie. A propos kąsania, przydałby mi się tu Norek i jakaś kiełbasa... O pustym brzuchu nie myślę.
Grubi to mają życie. Wszystko na nich, jakby mieli nadrabiać objętością. *Wyciągnął się na sofie i jeszcze raz przyjrzał Damonowi.*

Tosiu, czemu omijasz argumentację? Małe dzieci to iście bestialskie istoty.

Offline

 

#50 2013-07-31 19:49:32

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

*Kładzie się na podłodze przed wielką kartką umieszczoną na kiju, pisze na niej: GŁOSUJ NA ANTOŚKĘ*

PUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPU

Offline

 

#51 2013-07-31 19:49:48

 Damon Salvatore

Użytkownik

Skąd: Mystic Falls
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Antosiu, widzę, że będziesz tutaj broniła się argumentami "Bo jestem małą dziewczynką", "Bo ja mam jedną nerkę". Wszyscy lubiący oglądać horrory, wiedzą, że takie małe bachory, jak ty, nie dość że są cwane to przysparzają mnóstwo problemów. Więc po prostu przyznaj się, że to Ty zabiłaś naszego reżysera. Jaki tylko był tego powód? Nie dostałaś od niego kolejnego lizaka? Mam nadzieję, że to Ciebie miasto powiesi na szubienicy jutrzejszej nocy, gdyś z chęcią wyssałbym resztki z twojej nerki.


Gruby Karolu, koniec jest bliski. Ty będziesz następny jeśli nie przestaniesz mnie prowokować.

Ostatnio edytowany przez Damon Salvatore (2013-07-31 19:52:51)


Kocham Elenę.

Offline

 

#52 2013-07-31 19:56:03

Antosia (Na Wspólnej)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Ok Miśku. Nie wiem jaką broń ma miasto, ani mafia bo w niej nie jestem. Ale być może to Ty w niej jesteś? Spójrzmy, obrałeś sobie cel we mnie, osobie która pisze od czasu do czasu jakiegoś posta. Nie chciałam na razie rzucać oskarżeń na wiatr, ponieważ oskarżenia w stylu Lupina są dla mnie bezsensowne . Wszyscy pewnie się teraz pode mnie uczepią bo jakaś głupia dziewczynka pisze posty z nadmiarem "". Dosyć wygodnie. Ale spójrzmy na ciebie. Czemu nagle zmieniłeś swój cel na mnie z Dextera? To napisałam trochę wyżej w tym poście. Interesuje mnie to czemu kompletnie uniewinniasz Dextera. Ciekawe czyżby twój mafiaradar nie wie co robi i strzela na oślep i wypadło na mnie?

Offline

 

#53 2013-07-31 20:04:06

Roman Hoffer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Mi również Antosia wygląda na podejrzaną, jednakże z głosowaniem jeszcze się wstrzymam.

Damon Salvatore napisał:

Gruby Karolu, koniec jest bliski. Ty będziesz następny jeśli nie przestaniesz mnie prowokować.

Zabrzmiało mi to jak groźba :>
Czyżbyś miał zamiar zabić Karola zaraz po wyeliminowaniu Antosi? Może Karol zginie w mordzie mafii?

Ostatnio edytowany przez Roman Hoffer (2013-07-31 20:04:24)

Offline

 

#54 2013-07-31 20:04:38

Monomiś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 44
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Dexter nie był moim celem, kochaniutka, tylko Krawczyk. Mógłbym powiedzieć, że z rozpędu się pomyliłaś, ale uważam, że zaczęłaś obawiać o życie. No bo jakby mafia mogła odpaść w 1 głosowaniu?! Dextera wskazałem jak każdego innego, bo się przekomarza z Doctorem, co też mi trochę śmierdzi. Ale na szczęście go oczyściłaś, co bardzo mi ułatwiło sprawę. Bo tak, obecnie całą teorię układam pod Twoje bycie w mafii i jak mi ona runie, to poproszę o możliwość samobójstwa.
Gdybym chciał obrać łatwy cel, wybrałbym kogoś z 1 strony, kto tylko napisał o tym, że ooooch, trzeba analizować. Ale wybrałem Ciebie i nie bez przyczyny.
Uniewinniam Dextera, bo na niego wskazałaś, amen. Możesz uznać to za głupi argument i niewarty świeczki, ale... mam nadzieję, że miasto mi zaufa. :> Jeśli się mylę, zabijcie i mnie! Albo niech Cię sprawdzi detektyw, no nie? To oszczędzimy miastowego.

Offline

 

#55 2013-07-31 20:09:58

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Na chwilę idę do laboratorium, a tu jakie poruszenie

Halina odzywa się po raz pierwszy i od razu rzuca cień podejrzenia na Antosię. Damon także rzuca podejrzenie na dziewczynkę. Monomiś wyraził się dostatecznie jasno co do swojej opinii. Monomisiu, pytaniem pozostaje, czy można ci ufać?

Powiem szczerze, że Antosia naprawdę nie wydawała mi się mafią, ale na chwilę obecną... Dziecko. Są dwie opcje - jesteś albo naprawdę tak głupia i rzucasz oskarżeniami w każdego kto się odwróci w Twoją stronę, albo jesteś w mafii. W tym wypadku albo Monomiś jest miastem, tak jak ja... i widzi w Tobie zagrożenie, albo ja nagle straciłem wyczucie po tylu latach rozprawiania się z brudami Kalifornii.

Ja wierzę jednak instynktowi. Od początku zostałem zaatakowany przez Doktora i Ciebie. Dlatego, myślę, że to wy dwoje braliście udział w tej zbrodni.

Ja jestem miastem. Możecie ufać lub nie. Detektyw dla dobra miasta niech też mi uwierzy. Jak nie? nie ma sprawy, niech sprawdza mnie... ale straci w ten sposób jeden cenny raz w którym mógłby sprawdzić prawdziwe zagrożenie - Ciebie Antosiu (i Doktora, ale do niego dojdziemy później)

Offline

 

#56 2013-07-31 20:12:35

 Damon Salvatore

Użytkownik

Skąd: Mystic Falls
Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Roman Hoffer napisał:

Mi również Antosia wygląda na podejrzaną, jednakże z głosowaniem jeszcze się wstrzymam.

Damon Salvatore napisał:

Gruby Karolu, koniec jest bliski. Ty będziesz następny jeśli nie przestaniesz mnie prowokować.

Zabrzmiało mi to jak groźba :>
Czyżbyś miał zamiar zabić Karola zaraz po wyeliminowaniu Antosi? Może Karol zginie w mordzie mafii?

Nie potrzebuję mafii, aby kogoś zabić. Też chciałbyś się przekonać o tym łysolu? Przykro mi, że bóg nie dość, że Cie pozbawił owłosienia na głowie, to też był skąpy przy rozdawaniu szarych komórek.

Idź lepiej obserwuj dalej, bo twoje wnioski są niczego nie warte.

Ostatnio edytowany przez Damon Salvatore (2013-07-31 20:15:47)


Kocham Elenę.

Offline

 

#57 2013-07-31 20:16:01

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Kochany Dexterze, obrażasz mój genialny umysł. :> Gdybym był w mafii z tym niedorozwiniętym dzieciakiem wolałbym się oddać w ręce Daleków.

Offline

 

#58 2013-07-31 20:18:17

Halinka Kiepska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Antosia od początku gry wydaje się jakaś podejrzana...Gra rolę niewinnej, bezbronnej, grzecznej dziewczynki, ale jak jest naprawdę?Myślisz, że jak powiesz "jestem niewinna!" bez żadnej argumentacji to już oczyściliśmy Cię z zarzutów?Wiek i "słodkość" nie ma tu nic do gadania, a wszyscy wiemy jak się zachowujesz gdy nie dostaniesz czego chcesz.Starasz się odwrócić naszą uwagę oskarżając pierwszą, lepszą osobę, która coś o Tobie wspomni.Jednak z drugiej strony gdy przeczytałam groźby Damona Salvatore to nie jestem pewna swej decyzji...Jak wiemy nie dasz się sprowokować i zrobiłbyś wszystko by zniknął Ci z drogi?Prawda?A może masz sojusz z mafią?

Offline

 

#59 2013-07-31 20:18:28

Dexter Morgan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 23
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

To nie wystarczy by mnie przekonać. Musisz się bardziej postarać. Na chwilę obecną może i jestem jedyną osobą, której podpadłeś, ale gwarantuję... nie na długo. Ludzie przekonają się do moich racji jeśli nie postarasz się i nie udowodnisz mi, że jesteś miastem.

Offline

 

#60 2013-07-31 20:20:28

Doctor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 24
Punktów :   

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA II

Jestem czysty jak łza, po co mam się tłumaczyć mafii? :> Przecież chyba wiesz z kim współpracujesz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobiword.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.ensidia.pun.pl