Mafia ŚM

Krew i śmierć

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-07-28 22:25:42

-A

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 24
Punktów :   

MAFIA ŚM - EDYCJA 1

W Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart doszło do morderstwa... W deszczowy dzień znaleziono zwłoki jakiegoś pierwszoroczniaka. Ktoś próbował zatrzeć wszystkie ślady zbrodni, ale w powietrzu dalej unosi się ten morderczy pierwiastek. Jest wśród Was mafia. Troje złych czarnoksiężników, którzy tylko udają Waszych przyjaciół.

12 graczy, a w nich 3 z mafii.
Argus Filch
Draco Malfoy
Firenzo
Harry Potter
Hermiona Granger
Narcyza Malfoy
Remus Lupin
Rita Skeeter
Rubeus Hagrid
Syriusz Black
Teddy Lupin
Wiktor Krum

Rozmawiacie i glosujecie do 21. Wszyscy, bez wyjątku. Głosy oddajecie przez PW. Tworzenie "antymafii" - dozwolone, ale wszyscy ufacie sobie na słowo. Screeny są niedozwolone.
Rady i pomysły na rozgrywkę podrzucę w trakcie. Będę analizować razem z Wami! Lepiej nie pudłujcie, nie macie za wiele mięsa armatniego.

Powodzenia, niech wygra lepsza drużyna!

Offline

 

#2 2013-07-28 22:30:17

Harry Potter

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Witajcie! Rozdziewiczę ten wątek. Mam nadzieję, że wszyscy znajdą trochę czasu na mafię między rzucaniem Expelliarmusów a warzeniem eliksirów. Nie ma na co czekać, czas zacząć się bawić!

 

#3 2013-07-28 22:31:52

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Witam wszystkich serdecznie! To straszne co się stało w murach naszej szkoły... Ja jako nauczyciel, będę starać razem z wami wytropić tych złoczyńców!!! Ponieważ dobro uczniów jest najważniejsze. Nie wiem jak Wy ale ja mam już swoje dwa typy... Jednym z nich jest nasz gajowy, Rubeus Hagrid. Mieszka On bardzo daleko od zamku i to On jest strażnikiem, więc nikt go nie pilnuje. Nie wiadomo co robił w tą noc i nie wiadomo czy czegoś jeszcze nie zrobi...

 

#4 2013-07-28 22:34:25

Firenzo

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Ahh.. Neptun wchodzi w interakcję z Jowiszem.. To gwiazdy zaprowadziły mnie aż tutaj! Witajcie przyjaciele! Straszna zbrodnia nas spotkała, straszna.. Oby gwiazdy przepowiedziały nam lepsze jutro!

 

#5 2013-07-28 22:39:21

Syriusz Black

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

To straszne! Pewnie było dzieckiem mugoli... *Pokręcił głową* pewnie któreś z Malfoyów to zrobiło! Oni nienawidzą wszystkich, którzy nie są czystej krwi. Bardziej prawdopodobna byłaby Narcyza, gdyż by uchronić swego syna, zrobiłaby wszystko...

 

#6 2013-07-28 22:39:53

Harry Potter

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Profesorze Lupin? Skąd te oskarżenia? Ciężko mi wytypować kogokolwiek, kto się jeszcze nie wypowiadał w tej sprawie. To odważny ruch z pana strony, ale też trochę głupi. Bo rzuca podejrzenia na pana.

 

#7 2013-07-28 22:42:44

Hermiona Granger

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Witajcie, kochani.
To straszne, co się stało. Biedny chłopak. Usłyszałam o tym, kiedy byłam w bibliotece i czytałam podręcznik do astronomii dla zaawansowanych. Strach teraz chodzić po korytarzu!

 

#8 2013-07-28 22:46:01

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Och Harry, musisz się jeszcze dużo nauczyć o życiu! Wiem, że to ryzykowny ruch z mojej strony, ale ktoś musi być pierwszy! I to dlaczego go podejrzewam dałem w poście wcześniej. Może poczekamy na wypowiedź naszego "kochanego" Gajowego?

 

#9 2013-07-28 22:49:30

Firenzo

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Och, ludzie...

 

#10 2013-07-28 23:00:24

Hermiona Granger

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Harry Potter napisał:

To odważny ruch z pana strony, ale też trochę głupi. Bo rzuca podejrzenia na pana.

Zgadzam się z tym, co mówi Harry! Fakt, ktoś musiał zrobić pierwszy ruch, ale profesor trochę pogubił się w oskarżeniach. Dlaczego niby nasz Hagrid? Bo co? Bo mieszka na skraju? To jeszcze o niczym nie świadczy.
Profesor Lupin wybrał sobie pierwszą, lepszą ofiarę, dając mało przemyślany argument. Może to tylko przykrywka, żeby odwrócić od siebie uwagę? Czyż wczoraj nie było pełni, profesorze?

 

#11 2013-07-28 23:05:32

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Droga Hermiono, widać, że nie znasz cyklu księżyca, ponieważ Pełnia Księżyca Jesiotrów była 22 Lipca. Mogę Cie jednak zapewnić, że to nie zabiłem pierwszaka, ponieważ jaki miałbym w tym cel? Staram się utrzymywać dobre stosunki z innymi, lecz na to co się dzieje teraz w szkole nie można pozwolić.

 

#12 2013-07-28 23:06:10

Syriusz Black

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Hermiona Granger napisał:

Harry Potter napisał:

To odważny ruch z pana strony, ale też trochę głupi. Bo rzuca podejrzenia na pana.

Zgadzam się z tym, co mówi Harry! Fakt, ktoś musiał zrobić pierwszy ruch, ale profesor trochę pogubił się w oskarżeniach. Dlaczego niby nasz Hagrid? Bo co? Bo mieszka na skraju? To jeszcze o niczym nie świadczy.
Profesor Lupin wybrał sobie pierwszą, lepszą ofiarę, dając mało przemyślany argument. Może to tylko przykrywka, żeby odwrócić od siebie uwagę? Czyż wczoraj nie było pełni, profesorze?

A może to Ty, Hermiono?! Zgadzasz się z Harrym i starasz się odwrócić od siebie uwagę, co? Może jesteście w zmowie i oboje, macie chory plan zapanowania nad Hogwartem?

 

#13 2013-07-28 23:08:00

Firenzo

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Profesorze Lupin, znam Hagrida jak własnego brata.. On by nigdy.. Patrzcie, to wszystko przez opozycję Marsa do Plutona.. [Odchodzi zamyślony do Zakazanego Lasu]

 

#14 2013-07-28 23:08:24

Hermiona Granger

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Syriusz Black napisał:

Hermiona Granger napisał:

Harry Potter napisał:

To odważny ruch z pana strony, ale też trochę głupi. Bo rzuca podejrzenia na pana.

Zgadzam się z tym, co mówi Harry! Fakt, ktoś musiał zrobić pierwszy ruch, ale profesor trochę pogubił się w oskarżeniach. Dlaczego niby nasz Hagrid? Bo co? Bo mieszka na skraju? To jeszcze o niczym nie świadczy.
Profesor Lupin wybrał sobie pierwszą, lepszą ofiarę, dając mało przemyślany argument. Może to tylko przykrywka, żeby odwrócić od siebie uwagę? Czyż wczoraj nie było pełni, profesorze?

A może to Ty, Hermiono?! Zgadzasz się z Harrym i starasz się odwrócić od siebie uwagę, co? Może jesteście w zmowie i oboje, macie chory plan zapanowania nad Hogwartem?

Syriuszu, ja i zabijanie? Poważnie? Mam wyższe ambicje, niż zapanowanie nad Hogwartem.
Mogłabym zostać światowej sławy Aurorem!

 

#15 2013-07-28 23:10:57

Harry Potter

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Myślę, że nawet wymieniona Narcyza Malfoy nie miałaby motywu do tego zabójstwa. Coś tutaj śmierdzi, ale jeszcze nie jestem pewien czy to Wywar Tojadowy, czy może stare księgi?
Albo nawet las, bo nasz kolega z końskim ogonem też się wydaje urwany z choinki...
Hm, trudno mi jest cokolwiek stwierdzić na tym etapie, ale moim Top Podejrzanym jest Remus i mam nadzieję, że nie popełniam tutaj błędu.
A drugą podejrzaną jest Hermiona, która szybko się ze mną zgodziła, może Remus jej kazał? A może po prostu wyciągnęła podobne wnioski?
Morze możliwości...

 

#16 2013-07-28 23:15:34

Syriusz Black

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Hermiona Granger napisał:

Syriusz Black napisał:

Hermiona Granger napisał:


Zgadzam się z tym, co mówi Harry! Fakt, ktoś musiał zrobić pierwszy ruch, ale profesor trochę pogubił się w oskarżeniach. Dlaczego niby nasz Hagrid? Bo co? Bo mieszka na skraju? To jeszcze o niczym nie świadczy.
Profesor Lupin wybrał sobie pierwszą, lepszą ofiarę, dając mało przemyślany argument. Może to tylko przykrywka, żeby odwrócić od siebie uwagę? Czyż wczoraj nie było pełni, profesorze?

A może to Ty, Hermiono?! Zgadzasz się z Harrym i starasz się odwrócić od siebie uwagę, co? Może jesteście w zmowie i oboje, macie chory plan zapanowania nad Hogwartem?

Syriuszu, ja i zabijanie? Poważnie? Mam wyższe ambicje, niż zapanowanie nad Hogwartem.
Mogłabym zostać światowej sławy Aurorem!

Wszyscy wiemy, że choć jesteś mądrą i potężną czarownicą, to jesteś kiepska w Obronie przed Czarną Magią! Za to z pomocą Harry'ego...

 

#17 2013-07-28 23:15:55

Hermiona Granger

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Harry Potter napisał:

A drugą podejrzaną jest Hermiona

I Ty, Brutusie, przeciwko mnie? Team Potter&Spółka istniał od początków Hogwartu!

A co do mojej reakcji, to po prostu wyciągnęłam takie same wnioski. Profesor Lupin rzucił mi się w moje bystre oko. Choć racja, na tym etapie ciężko cokolwiek stwierdzić.

 

#18 2013-07-28 23:18:32

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Widzę, że wciąż mnie oskarżacie. No ale cóż. Nic nie poradzę bo każdy wie swoje. Wszystko okaże się po pierwszym mordzie tych czarowników, lub po naszym...

 

#19 2013-07-28 23:18:44

Hermiona Granger

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Syriusz Black napisał:

Wszyscy wiemy, że choć jesteś mądrą i potężną czarownicą, to jesteś kiepska w Obronie przed Czarną Magią! Za to z pomocą Harry'ego...

Nie potrzebuję pomocy Harry'ego. Jestem samowystarczalną czarownicą.

 

#20 2013-07-28 23:27:08

Remus Lupin

Gość

Re: MAFIA ŚM - EDYCJA 1

Och, widzę pierwsze słodkie kłamstewko! Przecież każdy wie, że Hermiona jest kiepska z wróżbiarstwa, a tu pisze że jest  "samowystarczalna". Ale to nie mówi nam, że musi być w mafii, tylko takie moje małe spostrzeżenie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ensidia.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl